Áno, objednávam si 1 ks Brainmax 3.0

1 dávka = 1,43€

1 balenie = 33€ vystačí na 23 dávok

Už si iba jeden krok od zakúpenia produktu BrainMax 3.0. Vyplň teraz prosím svoje meno, adresu, e-mail a spôsob platby a Tvoj BrainMax 3.0 ti náš tím ihneď odosiela.

Pokiaľ z nejakého dôvodu nebudeš s nákupom spokojní, vrátime Ti peniaze v plnej výške. A to bez zbytočných otázok, stačí zaslať neporušené balenie späť!

  • Obsahuje látky vedúce k prirodzenej stimulácii testosterónu (efekt po 1-2 týždňoch užívania)
  • Zvyšuje odolnosť na stres, regeneračné schopnosti a imunitu.
  • Behom tréningu vedie k väčšiemu napumpovaniu a zvyšuje silu
  • Zvyšuje sústredenie (focus) a chuť do tréningu, motivuje ťa dvíhať vyššie váhy a súperiť s ostatnými, pritom zachováva racionálne a bystré myslenie.
  • Z dlhodobého hľadiska vedie k hormonálnej optimalizácii (u mužov aj u žien). Vďaka tomu sa zlepšuje tvoja sila, dochádza k nárastu novej svalovej hmoty a súčasnému spaľovaniu tukov, zlepšuje sa chuť do tréningu aj tvoja nálada behom dňa.

Vyplň objednávkový formulár nižšie:

"Žijeme v dobe, kedy sú muži, pomaly ale isto kastrovaní...Nadbytok stresu a dopad chemických látok obsiahnutých v potravinách a predmetoch našej dennej spotreby, pôsobiacich v našom tele ako hormonálne disruptory, spôsobuje, že sa minimálne posledných 100 rokov priemerná hladina testosterónu u mužov neustále znižuje. S Brainmax 3.0 je s tým teraz koniec!" 

Mgr. Adam Česlík, psycholog, performance coach, zakladatel Performance training.Máš otázky? Sem s nimi, rád na ne odpoviem

Tel: 00 421 908 212 242 E-mail: info@majstertreningu.sk

Copyright © 2017, Stanislav Ličko - MEN EVOLUTION s.r.o

Ochrana osobných údajov a obchodné podmienky